ENCZDERU
Příjezd: 
    Nocí: 
    Dospělí: 
    Děti: 
     Rezervovat

Hotelové pokoje Karlovy Vary

Hotelové pokoje, ve kterých může hotel Marttel ubytovat až 107 osob, nabízejí moderní a pohodlné vybavení. Hotel nabízí pokoje v kategorii Comfort, jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s manželskými postelemi King Bed, dále dvoulůžkové pokoje  s postelemi oddělenými TWIN a také plně bezbariérové velmi prostorné pokoje v kategorii Superior.

 

Pokoje jsou vybavené sprchovým koutem a WC s toaletními potřebami a fénem. V pokoji je Vám k dispozici plochá televize se satelitním připojením. Bezplatné připojení k internetu přes signál Wifi Vám umožní pohodlně řešit svou emailovou poštu z pokoje a 19 pokojů je pro bezpečnost Vašich cenností vybaveno trezorem.

 

Celé vybavení hotelu, pokoje nevyjímaje, je doladěno zajímavou sbírkou obrazů a plastik. Celkovému hřejivému dojmu hotelu Marttel*** napomáhá i jeho poloha. Strana hotelu s výhledem na Krušné hory, kde jsou pokoje s balkóny, je ozářena ranním sluncem. Druhá strana s výhledem do zeleně, kde jsou pokoje s velkými francouzskými okny, je prosluněna odpoledním sluncem.

Nabídka nejlepších cen
Příjezd :
Odjezd :
Dospělí :
Děti :