ENCZDERU
Příjezd: 
    Nocí: 
    Dospělí: 
    Děti: 
     Rezervovat

Hotel, Lobby Bar, Lázně, Sportovní areál… hledáte něco víc?!

Hotel Marttel*** Superior
Standardní hotelový pokoj

Hotel Marttel*** Superior, dříve také známý jako hotel a restaurace Slavia, prošel v roce 2012 rozsáhlou rekonstrukcí a byl v únoru 2013 znovu otevřen pro veřejnost se 107 lůžky.

 

Hotel Marttel se nachází přímo nad lázeňským územím v malebné čtvrti Drahovice. Obklopen lázeňskými lesy je snadno dostupný pěší procházkou Mlýnské kolonádě. 
Velkou výhodou hotelu je parkoviště přímo před budovou a také klidná lokalita, která Vám, společně s našimi luxusními a pohodlnými postelemi, zajistí ničím nerušený spánek.

 

Lobby bar v přízemí hotelu Vám umožní i během špatného počasí trávit pohodlně čas u kávy či dobrého drinku s Vašimi přáteli. Prostor je díky svým velkým oknům a útulnému interiéru skvělým místem pro pořádání firemních setkaní či večírků. 

 

Hotel disponuje mimo jiné odděleným jednacím sálem s velkými okny a vlastním přístupem jak z ulice, tak také z hotelu. Pro sportovní vyžití mohou pak naši hosté navštívit přilehlé sportovní hřiště, nebo bowling, billiard a šipky ve sportovním klubu přímo v těsné blízkosti hotelu.  

Nabídka nejlepších cen
Příjezd :
Odjezd :
Dospělí :
Děti :