ENCZDERU
Příjezd: 
    Nocí: 
    Dospělí: 
    Děti: 
     Rezervovat

Marttel*** Superior - Hotel Karlovy Vary

Spa Hotel Marttel se řadí mezi nadstandardně vybavené 3* hotely v Karlových Varech, který nabízí skutečně exkluzivní šíři služeb a možností vyžití v  Karlových Varech. Pohodlné ubytování Vám zajistí klidný spánek, skutečný relax a sportovní areál v sousedství je Vám k dispozici včetně exkluzivních drah Bowling Centra.

O hotelu

Hotel Marttel*** Superior

Nově otevřený hotel Marttel*** se 116ti lůžky, který se nachází v klidné vilové části Karlových Varů, jen 5 min. chůze od hotelu Thermal. Lobby Bar nabízí našim hostům široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů a sortiment kvalitní kávy a čajů. Hotel nabízí ubytování se snídaní, bezplatné parkoviště, wi-fi, či jednací sál s denním světlem.

Pokoje

Superior Pokoj

Hotelové pokoje Karlovy Vary v našem hotelu Marttel*** jsou vhodné pro každého. Kombinaci komfortu,  příjemného klidného prostředí uprostřed vilové čtvrti nedaleko od centra a přitom v přímé blízkosti lázeňských lesů a exkluzivní nabídky služeb můžete využít, ať už jste milovník wellness a relaxu nebo klient na obchodních na cestách.

Nabídka nejlepších cen
Příjezd :
Odjezd :
Dospělí :
Děti :