ENCZDERU
Příjezd: 
    Nocí: 
    Dospělí: 
    Děti: 
     Rezervovat

Lobby bar a konferenční centrum

Restaurace Slávia, která nese odkaz dlouhé tradice hotelu, konferenční sál / meeting lounge  a útulný lobby bar nabízí hostům hotelu Marttel plnou škálu gastronomických a dalších služeb spojených se společenskými akcemi, svatbami či firemními večírky.

Lobby Bar

Lobby Bar hotelu Marttel*** se nachází stejně jako restaurace Slávia v přízemí hotelu vedle recepce. Nabízí pohodlné klubové sezení a velkou LCD obrazovku pro sledování sportovních přenosů. Přijďte si vychutnat odpolední kávu či večerní drink a relaxujte v klidném prostředí hotelového Lobby baru.

Salonek CINEMA

Jednání či různá školení a firemní prezentace v salonku CINEMA mají již dlouhodobou tradici. Sál byl od počátku uzpůsoben pro účely těchto událstí, od technického vybavení, velká okna, která činí sál i v zimních měsících velmi světly. Strop jednacího sálu nepotřebuje oporu, a místnost tedy nemá žádné sloupy, které by prostor omezovaly. Naopak vlastní bar a přístup mimo hotel Marttel*** také přímo z ulice dělá z našeho salonu CINEMA jedno z nejideálnějších míst pro firemní akce Karlových Varech.

Nabídka nejlepších cen
Příjezd :
Odjezd :
Dospělí :
Děti :